ATLETIKA: Proslavljao je srebrnu medalju, a onda mu je novinarka rekla da je PRVAK EVROPE! – VIDEO

Šampion Evrope
Španski atletičar Bruno Ortelano bio je u šoku tokom proslave srebra na Evropskom prvenstvu u trci na 200 metara jer je od jedne novinarke saznao da je, zapravo, novi šampion. Na samom trkalištu u Amsterdamu, u finalu je Ortelano prošao kao drugi kroz cilj, iza Holanđanina Čurandija Martine. Međutim, 32-godišnji ljubimac domaćih navijača je do rezultata 20,37 sekundi stigao prekršivši...

EP: Velimir Stjepanović prvak Evrope na 200 metara slobodno!

Zlato za Srbiju
Naš plivač Velimir Stjepanović još jednom je zablistao na Evropskom prvenstvu i osvojio medalju na 200 metara slobodnim stilom sa vremenom 1:45,78, što je drugo odličje za Srbiju na šampionatu u Berlinu. Velja je dan ranije nacionalnim rekordom (1:46,79) zauzeo drugo mesto u polufinalu u veoma jakoj konkurenciji, što mu je donelo da pliva u petoj stazi, a za medalju se borio sa Artemom Lobuzovim,...