Srpskog ULTRAMARATONCA u život vratio OVAJ sok! – RECEPT

Ultramaratonac
foto: Printscreen Pripadnik Specijalne antiterorističke jedinice Jovica Spajić istrčao je najtežu trku izdržljivosti na svetu organizovanu u Kaliforniji i među stotinu ultramaratonskih „aždaja” osvojio osmo mesto. Kada je posle 217 kilometara prošao kroz cilj, Jovica je imao osam kilograma manje, a na stazi je ostavio 20.000 kalorija. U jednom trenutku, kako je rekao, njega je u život...

Srpski ULTRA SPECIJALAC pretrčao 702 km, na Svetskom kupu u ultramaratonu u Atini osvojio zlato (VIDEO)

Jovica Spajić saj policija specijalac srbija maratonac
Kada je prošle godine u julu Jovica Spajić, pripadnik Specijalne antiterorističke jedinice MUP-a i državni reprezentativac u ultramaratonu, savladao kalifornijsku „Dolinu smrti” i za 29 sati pretrčao 217 kilometara pustinje, mislio je da ništa slično neće ponoviti. Međutim, prevario se. Pre nekoliko dana on je u Atini na Svetskom kupu u ultramaratonu, trčeći šest dana bez prestanka...